top of page
Uus-Ülejõe 4-toalised ja 5-toalised perekorterid Tartus.jpeg
Uus-Ülejõe korterid hoov, viljapuud ja põõsad, õunapuud, liivakast, mänguväljak, kiiged. Tartu kesklinna lähedal, korter 4 tuba või 5 tuba

Ehitus

Elamu on kavandatud sobituma Tartu Ülejõe piirkonna olemasoleva ja planeeritava hoonestusega ja kohaliku miljööga. Arhitektuuriliselt silmapaistev maja on moodsa telliskivi fassaadiga. Rajatav elamu saab olema madalate hoolduskuludega ja energiasäästlik.

Üha soojenevatele suvedele mõeldes oleme projekteerinud maja lõunapoolsetele külgedele spetsiaalsed päikesesirmid, mis ei lase tubadel üle kuumeneda. Majja on projekteeritud jahutuse valmidus. 

 

Uued kodud valmivad 2023. aastal.

Vundament ja kandvad seinad: hoone on rajatud vaivundamendile, kanvad seinad on täisbetoneeritud õõnesbetoonplokkidest.

Korrused: elamu on planeeritud 4-kordne. Lähtuvalt Tartu linna üldplaneeringust on alumistele korrustele planeeritud äripinnad, ülemistele korterid.

Fassaad: fassaadil on kombineeritud dekoratiivne punane tellis ja õhekrohv. 


Vahelaed: õõnespaneel, millel kahes kihis sammumüra plaadid ning kiudbetoonist ujuv pealevaluplaat. 

 

Aknad: PVC raamis kolmekordse klaaspaketiga aknad, päikesekaitseklaas.

 

Rõdud: metallkonstruktsioonil, rõdudel on klaaspiire ning raamideta klaassüsteem.

 

Energiamärgis: A-klass. 

 

Päikesepaneelid: elamul on 14kw päiksejaam katusel, mida on võimalik tarbida kohapeal kui ka müüa võrku. Tähelepanu on pööratud külmasillavabadele lahendustele, õhutihedusele ja võimalusele maksimaalselt ära kasutada päikeseenergiat.

 

Küte: elamu kasutab rohelist Tartu linna kaugkütet (Gren, Eesti odavaim). Küte on põrandakütte baasil, mis on termostaatiliselt reguleeritav. 

 

Ventilatsioon: individuaalsed soojatagastusega ventilatsiooniseadmed, individuaalsed küttearvestid ja termostaadid igas toas.

 

Kinnistu: lahendatud on välisvalgustus. Kinnistu pinnakatteks on muru ja tänavakivi.

 

Väikeehitised: sissesõidu kõrval on koht prügikonteinerite jaoks (puitlippaiaga peidetud). Hoovi on planeeritud  jalgrattahoidjad.

 

Veevarustus ja kanalisatsioon: tsentraalsed (Tartu Veevärk).

 

Internet: kiire Telia internetiühendus.

 

Parkimine: nii autode kui jalgrataste parkimine on täies mahus lahendatud territooriumil. Parkimiskohti maja all poolavatud garaažis on kokku 4, iga korteri juurde kuulub 1 parkimiskoht (lisandub müügihinnale 9990 eur). Elektriautode laadimispunkti valmidus igal parkimiskohal.

 

Panipaigad: soojad panipaigad asuvad maja I korrusel. Lisaks ühine panipaik lapsekärude ja jalgrataste jaoks. Panipaik sisaldub müügihinnas.

 

Siseviimistlus: sisaldub müügihinnas.

bottom of page